عرق آلوئه ورا

جدید

آلوئه ورا یا آلوورا که در کشورهای دیگر با نام های "گیاه جاودانگی" و "گیاه ملکه" از آن ها یاد می شود، گیاه علفی و چند ساله ای است که  دارای برگ های ضخیم، گوشتی و دراز است. این برگ ها در حاشیه دارای تیغ هستند. خواص گیاه آلوئه ورا بسیار است. به طوری که دانشمندان همچنان در پی کشف دیگر خواص آلوورا هستند.

جزییات بیشتر

9,650 تومان

48 قلم

- +

حداقل تعداد سفارش برای خرید محصول 2

 
دانستنیها

عرق آلوئه ورا از گیاه علفی آن تهیه می شود. عرق آلوئه ورا از نظر طب قدیم، طبیعتی گرم و خشک دارد.
آلوورا در لغت به معنای ماده تلخ ای است که درخشندگی دارد و از کلمه عربی آلوئه برگرفته شده است. نام ایرانی آلوورا، صبر زرد است.
آلوئه ورا یا آلوورا که در کشورهای دیگر با نام های "گیاه جاودانگی" و "گیاه ملکه" از آن ها یاد می شود، گیاه علفی و چند ساله ای است که  دارای برگ های ضخیم، گوشتی و دراز است. این برگ ها در حاشیه دارای تیغ هستند. خواص گیاه آلوئه ورا بسیار است. به طوری که دانشمندان همچنان در پی کشف دیگر خواص آلوورا هستند.
خواص عرق آلوئه ورا
* عرق آلوئه ورا زخم های گوارشی و التهاب روده را التیام می بخشد.
* عرق آلوورا باعث روشنی پوست می شود.
*  خواص دیگر عرق آلوئه ورا، کاهش قند و فشار خون است.
* خوردن عرق آلوئه ورا به بهبود کارکرد مفاصل کمک می کند.
* از دیگر خواص آلوئه ورا، ترمیم کنندگی پوست، ضد جوش و ضد لک بودن این گیاه است.
*  آلوئه ورا در تنظیم خون نقش موثری دارد.
* خوردن عرق آلوئه ورا، کمر درد را التیام می بخشد.
* عرق آلوئه ورا مانند سایر عرقیات، خاصیت آرام بخشی دارد.
* عرق آلوئه ورا تاول های دهانی را از بین می برد.
* عرق آلوئه ورا از پیری پوست جلوگیری می کند و باعث افزایش مقاومت بدن می شود.
* یکی از خواص عرق آلوورا سموم بدن را از بین می برد.
عرق آلوئه ورا خالص :
ازدیاد طول عمر، پاکسازی سیستم گوارشی، تقویت کننده سیستم دفاعی بدن و آرام بخش، تنظیم قند خون (توصیه شده مفيد براي کنترل ديابت) تصفيه خون، رفع گرفتگي كبد، ضد لك وجوش، ضد كمر درد.

عرق آلوئه ورا همراه با بهار نارنج :
تقويت قلب واعصاب، آرام بخش، ضد تشنج، درمان بي خوابي عصبي، رفع افسردگي و اختلالات عصبي ، درمان سكسكه، اشتها آور، افزايش قواي جواني .

عرق آلوئه ورا همراه با بيد مشك :
ضد افسردگی و درد های عصبی، خواب آور،تقويت قلب و اعصاب، رفع گرفتگي و خفقان قلب، ملين ، تقويت عمومي بدن ، مصرف بيد مشك در جواني مانع فشار خون در دوران پيري مي شود .

عرق آلوئه ورا همراه با خارشتر :
ضد عفونی کننده مجاری اداراری، افزايش اشتها، مدر قوی، تصفيه كننده خون و كبد، دفع كننده سنگ كليه و مثانه، ضد تب و لرز، جلوگيري از امراض پروستات و بواسير، رفع ‍‍‍‍‍طپش قلب، تسكين درد های ناشی از ميگرن، التيام زخم ها.

عرق آلوئه ورا همراه با كاسني :
تب بر، تقويت پوست و كليه و كبد ،داراي ويتامين ث ، ضد كلسترول، ضد يرقان، تصفيه كننده خون و پايين آورنده حرارت خون، باز کردن عروق، رفع انسداد عروق ، رفع درد مفاصل ناشي از گرمي مزاج، افزایش دهنده مصونیت بدن در برابر سموم آلودگی هوا و سیگار.

عرق آلوئه ورا همراه با شاهتره :
تصفيه كننده خون، صفرا بر، اشتها آور، تقويت كننده ي پوست و كليه و كبد، ضد يرقان، رفع خارش بدن، ادرار اور، ضد اسكوربورت ( كمبود ويتامين ث در بدن )، كاهش فشار و كلسترول خون، تب بر .

عرق آلوئه ورا همراه با گلاب :
مقوي اعصاب و قلب، ضد افسردگي، آرام بخش و نشاط آور، بهترين دارو براي سر درد، تصفيه خون ، استحكام بخش لثه، ضد فشار خون، آرتروز، اسپاسم و التهاب .

 
بیشتر بدانید
طبیعتگرم
خواصمفید برای نارسایی های کبدی - پایین آورنده قند خون - رفع سردرد - تقویت حافظه - تسکین درد دندان
روش مصرفروزی سه مرتبه و هر وعده نصف استکان میل شود .
حجمبطری یک لیتری

پیشنهادهای سرزمین سلامتی کاکوتی به شما

 • 8,000 تومان موجود
  درخت نخل ازآن آفریده‌های عجیب خداست که همه چیزش برای انسان مفید است. در میانه تنه نخل مغز ترد و شیری‌رنگی وجود دارد که شیرین و گس است.از تنه آن در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود و تنه نخلی که در ساخت سقف ساختمان یا ستون‌ها استفاده می‌شود،در حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ سال عمر می‌کند.در میانه تنه نخل مغز ترد و شیری‌رنگی وجود دارد که شیرین و گس استو پنیر نخل بسیار مقوی و...
 • 7,700 تومان موجود
  عرق اترج که از گلهای این درختچه گرفته می شود سرشار از ویتامین ث می باشد این عرق ضد اسهال است و عطش را به خوبی رفع می کند .اترج در واقع همان ترنگ است که بوی بسیار مطبوعی دارد که از آن در آشپزی و تهیه مربا استفاده می شود.اترج طبعی گرم دارد و عرق آن در درمان اسهال و حالت تهوع نقش به سزایی داردو همچنین حاوی مقادیر بسیار زیادی از ویتامین ث می باشد.
 • 9,500 تومان موجود
  افرادی که مخلوط عسل و دارچین را نوشیده‌اند اظهار کم‌اشتهایی و بی‌میلی نسبت به کربوهیدرات‌ها را تجربه کرده‌اند.  اضافه‌کردن عسل و دارچین به رژیم غذایی می‌تواند راهی دلپذیر برای کنترل این عارضه و کمک خوبی برای کاهش وزن باشد. نصف این چای را قبل از خواب و باقیمانده آن را صبح بنوشید. از آنجایی که ممکن است این چای باعث کاهش قند خون شود، بهتر است بیماران در مورد...
 • 7,800 تومان موجود
  برگ گردو حاوی حدود 10 درصد تانن بوده و به همین دلیل دارای مزه ی گس و مایل به تلخ است. مواد مهم دیگر آن، ژوگلون و هیدروژوگلون هستند. ژوگلون، جسم ناپایداری است و به سرعت پلیمریزه شده و به رنگ قهوه ای و سیاه تبدیل می شود. ژوگلون بیشتر در برگ و پوست گردوی تازه وجود دارد و به تدریج از مقدار آن کم می شود و در برگ کهنه، میزان آن بسیار پایین است.